TorbikudKÜSK Kohaliku Omaalgatuse programm andis Torbikutele raha Tartumaa rahvatantsijate koolituste korraldamiseks ning Torbikute meestele Äksi vattide ja Puhja rahvariiete tegemiseks. 

Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri fond eraldas Rahvatantsuseltst Torbikute juhendajatele Sampo fondist stipendiumid.

Rahvatantsuselts Torbikud tänab kõiki oma toetajaid ning lubame olla väljas kõigil suurematel rahvatantsupidudel üle Eesti! 

Eesti Kultuurkapital on läbi Tartumaa ekspertgrupi ning Rahvakultuuri Sihtkapitali toetanud Torbikute osavõtmist Baltica 2010 avakontserdist Karksi-Nuias, aidanud maksta Tiigi Seltsimaja saali renti ning olnud meie suurimaks abistajaks  rahvariiete soetamisel. 

Tartu linn on toetanud rahvariiete soetamist ning treeninguteks Kristjan Jaak Petersoni gümnaasiumi aula rentimist. 

Tartu Kultuurkapital on toetanud meie juhendajaid Kati Grauberg-Longhursti ja Ave Läänet (2013) ning Marius Aavet ja Laura Järvpõldu (2014) loominguliste stipendiumitega.

Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts toetab noorte- ja üldtantsupidude protsessis osalevaid rahvatantsurühmi. Rahvatantsuselts Torbikud kõik kolm täiskasvanute segarühma said 2014. aasta üldtantsupeole!

Meie toetajate hulka kuuluvad ka meie vilistlased – tantsijad, keda elutee on meist eemale viinud, aga kes oma hinges on ikka nooruslikud ning säravad Torbikud ning keda me ootame tagasi!

FacebookInstagram